BlogMükemmel Organizasyonlar
İçin MultiSocial Events

Philip Morris – Müzik Eğitimi

Phillip Morris çalışanlarına sanatla iç içe keyifli dakikalar yaşatmak amacıyla haftanın 1 gün gitar ve davul eğitimlerimizle onlara misafir oluyor ve günlük yaşamın sıkıcı monotonluğundan çıkmalarına destek olarak daha çok motive olmalarını sağlıyoruz.

Enriko Aliberti – Moral Kokteyli

Enriko Aliberti’de gerçekleştirilen motivasyon kokteylinde müzik ve ses sistemimizle etkinliğe eğlence katarak Enriko Aliberti çalışanlarının keyifli dakikalar geçirmelerine destek olduk.

BMC – Fotoğraf Atölyesi

BMC çalışanları ile çok keyifli bir temel fotoğrafçılık eğitimi gerçekleştirdik.

Fotoğraf çekmenin en önemli konularından diyafram, enstantane, ISO gibi kavramları,, fotoğraf makinasının temel ayarlarını öğrendiğimiz atölyede çok eğlenceli dersler geçirdik, hem eğlenirken hem de bir çok şey öğrenirken, ileri fotoğrafçılık eğitiminde görüşmek üzere 4 haftalık temel fotoğrafçılık eğitimimiz sonlandırdık.

Gold Park – Sasalı

Sasalı Gold Park sakinlerine güzel bir dinleti sunduk, hem nostaljik parçalar hem güncel parçaların yer aldığı repertuarımız ve kurduğumuz büyük ses sistemiyle akıllardan silinmeyecek müzik dolu bir gece geçirdik.

Erpolat Trading – Urla

Erpolat Trading için Urla’da havuz başında eğlenceli bir organizasyon gerçekleştirdik.

KPMG Turkey – Bodrum

KPMG Turkey için Bodrum Yalıkavak Barboom’da eğlenceli bir organizasyon gerçekleştirdik. Organizasyon sırasında hem yabancı misafirler hem de Türk misafirler keyifli vakit geçirdi.

Seat – Muğla Eğlencesi

Seat Bayi’lerinin eğlenceli etkinliklerini sonlandırırken Muğla – Akyaka’da gerçekleşen müzik organizasyonumuzla dinleyenlere keyifli bir akşam yaşattık.

Tariş – Müzik Organizasyonu

İzmir Fuar’ının açılışının 2. gününde Tariş’e yakışır şekilde bir halk oyunları gösterisi sonrasında ege yöresi çalacak olan Türk Halk Müziği grubumuzla izleyenlere keyifli bir müzik dinletisi sunduk.

Özgörkey – Dans ve Perküsyon Atölyesi

Özgörkey için Key Hotel’de çok keyifli bir organizasyon gerçekleştirdik. Önce konuklarımızı latin müzik grubumuz eşliğinde karşıladık ve sonrasında içeri toplanan kalabalığı süper bir dans gösterisi bekliyordu.

Dans gösterisinden sonra tempoyu iyice yükseltip ve interaktif perküsyon atölyesine başladık, Özgörkey çalışanlarının da dahil olmasıyla çok keyifli bir interaktif perküsyon atölyesi deneyim yaşadık.

College – Perküsyon Gösterisi

College Engagement Marketing Agency için Çeşme’de gerçekleştirdiğimiz perküsyon gösterisine bir de saksafon dahil olunca, hareketli latin melodileri ve ritmleriyle eğlenceli dakikalar geçirdik.