Hakkımızda Şirketlerin Yüzünü Güldürmek
İçin
Çalışıyoruz

Kurumsal firmaların en büyük sorunlarından bir tanesi zamanla oluşan motivasyon kaybıdır. Çünkü belirli bir düzen kurulmuştur, yapılan iş tek düzene binmiştir ve insanlar yaratıcılıktan uzaklaşıp, robotlaşmakta, işe heycan durmamaya başlamaktadır. Tüm bunlar da sonucunda motivasyon ve yapılan işte kalite kaybına yol açmaktadır. Bu da ortaya çıkan ürün veya hizmetin niteliğine ve doğrudan kar marjına kesinlikle olumsuz etki eder.
MultisocialEvents bu motivasyon kaybının nedeninin köküne inerek, o şirkete uygun bir motivasyon atölyesi analizi yapmaktadır. Bu analiz sonucu, o şirkete uygun bir oyun, etkinlik, atölye seçilmekte ve şirketin uygun bir döneminde çalışanlar ile bu motivasyon arttırıcı sanatsal ve eğlenceli atölyeler gerçekleştirilmektedir.

Atölyelerde sübliminal olarak bu motivasyon kaybının nedenine vurgu yapılmakta, ve çalışanların arasındaki ilişki hem geliştirilmekte hem de farkındalık arttırılmaktadır. Aynı zamanda eğitim niteliğinde de gerçekleşen atölyeler öncesi ve sonrası getirilen eğitmenler ve bu analiz sürecini şirket yetkilileriyle daha detaylı değerlendirmektedir.
Kesinlikle profesyonel düşünüyorsanız, firmanızın veriminizi arttırmak ve çalışanlarınız arasındaki ahengi güçlendirmek istiyorsanız, MultisocialEvents ekibi sizin için çok uygun.

Sitemiz üzerinden hem referanslaramıza hem de gerçekleşen atölyelerin içeriğine ulaşmanız mümkündür. Sizleri de MultisocialEvents in çok sosyal dünyasında görmekten mutluluk duyarız.

Kurum içerisinde çalışanların motivasyonunu arttırarak daha verimli başarılara imza atmanız için firmamız sizlere birçok özel etkinlikler ve atölyeler sunmaktadır. Sunduğumuz bu etkinliklerin sonucunu kısa sürede kurumunuzda hissedilecek ve bir takım ruhu ile çalışanlarınınız her birinin aranan kişi pozisyonunda da olmasına katkı sağladığımızın farkına varacaksınız. Bir arada çalışmayı tetikleyen eğitim, atölye ve etkinkler sayesinde motivasyonla beraber çalışanların firmanıza bağlılığı artacaktır
Kurumunuzda çalışanlarının birbirleri ile yaptığı birçok aktivite ile iş paylaşım sorumluluğu artacak ve sorunlar karşısında el ele verme ve birlikte haret etme kavramı güçlenecektir.

Çalışanlarınızın kuruma olan bağlılıklarının artması da kesinlikle işlerinde daha verimli olmalarını sağlayacaktır. Bunun için ilk olarak yaptığımız açık ve kapalı alanlardaki aktiviteler ile yaşayarak öğrenmenin kalıcıcılığını, spor aktiviteleri ile fiziksel anlamda rahatlama güç gibi vasıfların kişin ruhunda da olması gerekliliğini, eğlence ile de iş hayatındaki mutluluğu hissettiriyoruz.
Her defasında farklı yeniliklerle karşınıza çıkan kurumumuz, çeşitlilik,makul ve net bütçe, esneklik,sonuç odaklı,kusursuz planlama ve uygulama,özel tasarım kriterleri ile kurumunuzun ihtiyacına uygun kusursuz organizasyonlar sunmaktadır.


Murat Erturgut

Kurucu

Çalışma yapılacak atölyelerin belirlenmesi, verimliliğinin ölçümlenmesi ve şirket çalışanlarının yüzünü güldürecek, motivasyonunu arttıracak yeni atölyeler üretme konusunda çalışır.


Batuhan Uzun

Proje Yöneticisi

Projelerin eksiksiz şekilde ilerleyişini sağlar, projeleri idare eder ve şirketler için eksiksiz bir organizasyon hizmeti için gerekli şeyleri sağlar.


Engin Çelenk

Kreatif Direktör

Projelerin tasarım aşamasında yer alır, projelerin içeriği kadar görünümünün de eğlenceli ve şık olmasını sağlar, aynı zamanda şirketlere özel üretim ürünlerin çalışmalarını sürdürür.


Eda Erturgut

Halkla İlişkiler

Şirketin gülen yüzüdür, şirketlerle görüşmelerimizi ve şirketlerin istediği projelerin oluşturulmasını sağlar.